IV Gminny Konkurs Wiedzy o Janie Pawle II pt. "Tajemnice świętości" PDF Drukuj Email
Ocena użytkowników: / 0
SłabyŚwietny 

W dniu 21 października w Zespole Szkól w Stobiernej odbył się IV Gminny Konkurs Wiedzy o Janie Pawle II pt. "Tajemnice świętości". W konkursie wzięło udział 16 uczniów z 8  szkół z terenu gminy Dębica tj. z Pustyni, Brzeźnicy, Gumnisk, Stasiówki, Pustkowia, Latoszyna, Zawady i Stobiernej. Nasza szkołę reprezentowali Julia Czapla i Dawid Król z klasy I gimnazjum, którzy zajęli II miejsce. Uczniów do konkursu przygotowywała Pani katechetka Barbara Polniaszek.

 

 

Uczniom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów. 


konkurs

 
Ulti Clocks content

Imieniny

Piątek
18 Sierpnia 2017
Imieniny:
Bronisławy, Heleny,
Ilony, Karoliny
Do końca roku zostało 136 dni.

Licznik odwiedzin

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDziś50
mod_vvisit_counterWczoraj97
mod_vvisit_counterW tym tygodniu493
mod_vvisit_counterW tym miesiącu1589

Twoje IP: 54.162.111.247
Naszą witrynę przegląda teraz 15 gości