Konkurs Mały Samarytanin PDF Drukuj Email
Ocena użytkowników: / 0
SłabyŚwietny 

  W dniu 12 grudnia Natalia Cebula uczennica klasy I gimnazjum otrzymała nagrodę specjalną w czasie Gali zorganizowanej na podsumowanie  II Edycji konkursu Mały Samarytanin. Konkurs miał na celu promowanie dzieci wrażliwych, otwartych  na innych, dobrych i bezinteresownych. Wszystkie te cechy posiada właśnie Natalia. Od kilku już lat pomaga swojej niepełnosprawnej koleżance z klasy w codziennych czynnościach szkolnych ( noszenie plecaka, pomoc w przejściu do kolejnych sal, pomoc w zadaniach). Wspiera koleżankę w pokonywaniu barier, trudności. Poza tym Natalia zawsze chętnie włącza się we wszelkiego rodzaju akcje charytatywne jak : Adopcja na odległość, Kolędnicy Misyjni itp. Do konkursu zgłosiła Natalię Pani katechetka Barbara Polniaszek .


 

Obraz_014 

 

Obraz_019

 

Obraz_023

 

Obraz_024

 
Ulti Clocks content

Imieniny

Piątek
18 Sierpnia 2017
Imieniny:
Bronisławy, Heleny,
Ilony, Karoliny
Do końca roku zostało 136 dni.

Licznik odwiedzin

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDziś50
mod_vvisit_counterWczoraj97
mod_vvisit_counterW tym tygodniu493
mod_vvisit_counterW tym miesiącu1589

Twoje IP: 54.162.111.247
Naszą witrynę przegląda teraz 43 gości