PDF Drukuj Email

Rekrutacja  do projektu .

Z dniem 5-go września 2013 roku rozpoczęła się rekrutacja do projektu pn.: „My się uczyć nie boimy”, który realizuje Zespół Szkół w Latoszynie, dzięki pozyskanej dotacji z Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki – Priorytet IX, Działanie 9.1, Poddziałanie 9.1.2.
Nasi uczniowie z klas od 4 do 6 - Szkoły Podstawowej oraz z klas od 1 do 3 - Szkoły Gimnazjalnej będą mogli skorzystać z następujących bezpłatnych zajęć:
dydaktyczno- wyrównawczych oraz podnoszących kompetencje kluczowe.
W ramach projektu zostanie utworzony Szkolny Ośrodek Kariery a gimnazjaliści skorzystają z indywidualnego doradztwa zawodowego. Uczniowie Szkoły Podstawowej będą mogli skorzystać z poradnictwa psychologicznego.

Po zakończeniu procesu rekrutacji  rozpoczną się zajęcia stacjonarne realizowane w szkole, a w kwietniu i maju odbędzie się wyjazdowa noc naukowców. Wycieczkę edukacyjną do Centrum Kopernika i muzeum techniki w Warszawie dla uczniów zajęć podnoszących kompetencje kluczowe z informatyki, fizyki i chemii zaplanowano na miesiąc czerwiec.

Zajęcia w ramach projektu pn.: „My się uczyć nie boimy” będą się odbywały w grupach składających się od 4 do 6 osób, zakłada się utworzenie następujących grup:

Szkoła Podstawowa, 11 grup szkoleniowych:


Zajęcia podnoszące kompetencje kluczowe  z matematyki.  3 grupy szkoleniowe, jedna grupa klasa IV, jedna grupa klasa V, jedna grupa klasa VI.
Zajęcia podnoszące kompetencje kluczowe z języka angielskiego.  3 grupy szkoleniowe, jedna grupa klasa IV, jedna grupa klasa V, jedna grupa klasa VI.
Zajęcia podnoszące kompetencje kluczowe z informatyki. 3 grupy szkoleniowe, jedna grupa klasa IV, jedna grupa klasa V, jedna grupa klasa VI
Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze dla uczniów klasy IV z matematyki. 1 grupa szkoleniowa klasa IV.
Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze dla uczniów klasy IV  z języka angielskiego. 1 grupę szkoleniowa klasa IV.


Gimnazjum, 19 grup  szkoleniowych:
Zajęcia podnoszące kompetencje kluczowe z matematyki. 1 grupa szkoleniowa dla uczniów klas 1-3 gimnazjum.
Zajęcia podnoszące kompetencje kluczowe z fizyki. 1 grupa szkoleniowa dla uczniów klas 1-3 gimnazjum.
Zajęcia podnoszące kompetencje kluczowe z chemii. 1 grupa szkoleniowa dla uczniów klas 1-3 gimnazjum.
Zajęcia podnoszące kompetencje kluczowe z języka angielskiego. 1 grupa szkoleniowa dla uczniów klas 1-3 gimnazjum.
Zajęcia podnoszące kompetencje kluczowe z informatyki. 3 grupy szkoleniowe, jedna grupa klasa I, jedna grupa klasa II, jedna grupa klasa III.
Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z matematyki. 3 grupy szkoleniowe, jedna grupa klasa I, jedna grupa klasa II, jedna grupa klasa III.
Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z fizyki. 3 grupy szkoleniowe, jedna grupa klasa I, jedna grupa klasa II, jedna grupa klasa III.
Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z chemii. 3 grupy szkoleniowe, jedna grupa klasa I, jedna grupa klasa II, jedna grupa klasa III.
Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z języka angielskiego. 3 grupy szkoleniowe, jedna grupa klasa I, jedna grupa klasa II, jedna grupa klasa III.


Wszelkie działania w projekcie, w którym będą brać udział nasi uczniowie są bezpłatne, dzięki dofinansowaniu ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego oraz wkładzie własnym pochodzącym ze środków Jednostki Samorządu terytorialnego (Gmina Dębica/ Zespół Szkół w Latoszynie).


Dyrektor Szkoły oraz Zespół projektowy zaprasza do zapoznania się z regulaminem oraz wzięcia udziału w projekcie!


Regulamin rekrutacji uczestników.
Załącznik nr 1- Formularz zgłoszeniowy
Załącznik nr 2-Oswiadczenie
Załącznik nr 3- Deklaracja uczestnictwa

 
Ulti Clocks content

Imieniny

Piątek
18 Sierpnia 2017
Imieniny:
Bronisławy, Heleny,
Ilony, Karoliny
Do końca roku zostało 136 dni.

Licznik odwiedzin

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDziś50
mod_vvisit_counterWczoraj97
mod_vvisit_counterW tym tygodniu493
mod_vvisit_counterW tym miesiącu1589

Twoje IP: 54.162.111.247
Naszą witrynę przegląda teraz 13 gości